MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13956272
nr 1395 6272
Byrå
björk, 1940-tal. Bredd: 78 cm. Djup: 38 cm, höjd: 69 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:57:41
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)